KA2. Cooperation for Innovation and the Exchange of Good Practices

The actions under Key Action 2 are aimed to work together, to develop, share and transfer best practices and innovative approaches in the fields of education, training and youth for organisations from different participating countries.

EENU participates in following actions KA2:

• Capacity Building in the field of youth supporting cooperation with Partner Countries

Our project:
Młodzieżowa Szkoła Liderów Bezpieczeństwa Mediów Społecznościowych
Довідково:
Назва програми: Еразмус+

Дія: Стратегічні партнерства.

Напрям: Стратегічні партнерства у молодіжному секторі.

Назва проекту: “Молодіжна школа лідерів безпеки соціальних медіа”.
Реєстраційний номер проекту: 2019-1-PL01-KA205-064498 у межах програми Європейського Союзу ERASMUS+.
Короткий опис проекту: метою проекту є формування безпечної поведінки молоді у віці 19-24 років у користуванні соціальними медіа. Основним напрямком проекту є впровадження інноваційних мультимедійних матеріалів у співпраці з молоддю Європи щодо безпеки в Інтернеті. У рамках імплементації проекту експерти та молодь розроблять графічні повідомлення, короткі фільми, анімації, презентації, робочі картки, якими вони поділяться через Instagram, FB та інші мережі соціальних медіа, а також онлайн посібник із безпеки.
Період реалізації: 01 липня 2019 – 31 жовтня 2020.
Координатор проекту: Powszechna Wyższa Szkoła Humanistyczna ,,Pomerania” в Хойніце (Республіка Польща).
Роль в проекті СНУ: Партнер.
Партнери проекту: Eduexpert Sp. z o.o. в Торуні (Республіка Польща), Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (Україна), Аланія Хамдулла Університети Емін Паса (Туреччина).

• Capacity Building in the field of higher education supporting cooperation with Partner Countries

Our project:
MILETUS

Довідково:
Назва програми: Еразмус+
Напрям: Розбудова потенціалу вищої освіти.
Назва проекту: MILETUS – Розвиток спроможностей щодо запровадження студетської мобільності в університетах України та Сербії.
Реєстраційний номер проекту: 574050-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP.
Короткий опис проекту: основна мета проекту – підвищення потенціалу вишів Сербії та України в сфері розвитку мобільності студентів задля покращення працевлаштування випускників та якості наукових досліджень аспірантів.
Період реалізації: 1 вересня 2016 – 1 вересня 2019.
Координатор проекту: Гамбурзький технологічний університет (ФРН).
Роль в проекті СНУ: Партнер.
Партнери проекту: Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Україна), Миколаївський національний аграрний університет (Україна), Приватний вищий навчальний заклад Харківський гуманітарний університет «Народна українська академія» (Україна),
Міністерство освіти і науки Сербії, Університет міста Новий Сад (Сербія), Університет міста Ниш (Сербія),
Університет Сінгідунум (Сербія), Університет міста Ольборг (Данія), Політехнічний університет в Мілані (Італія).