Оголошено набір до Східної Зимової Школи

Східна зимова школа розрахована на студентів останніх курсів гуманітарних спеціальностей, котрі пишуть магістерські (дипломні) роботи в галузі історії та сучасності Центральної та Східної Європи.

Заняття проходитимуть у Варшаві та Вроцлаві з 28 лютого до 14 березня 2018 р.

Програма школи складається з лекцій та семінарів, які читатимуть міжнародні фахівці. Програма включатиме також візити до інституцій Варшави та участь у культурній програмі.

Кандидати можуть подавати заявку на стипендію для повного або часткового відшкодування вартості перебування в школі (поселення, харчування, участь у лекціях і семінарах та додаткових заходах), а також на часткове покриття коштів доїзду (не стосується кандидатів із Польщі та країн ЄС, а також осіб, що навчаються в Польщі та країнах ЄС).

Для участі кандидатам потрібно підготувати наступні документи:
1. аплікаційну форму,
2. мотиваційний лист разом із запропонованою темою реферату,
3. CV та фотографію,
4. рекомендації наукового керівника дипломної роботи (підписаний та відсканований лист),
5. підтвердження знання польської мови,
6. довідку з деканату, яка підтверджує, що кандидат навчається на останньому курсі магістратури,
7. заявку на відшкодування вартості перебування в школі.

Документи слід надіслати на адресу wsl.studium@uw.edu.pl до 15 січня 2018 р.

Більше інформації: http://studium.uw.edu.pl/