3 1 березня по 31 липня 2019 року молоді українці знову матимуть можливість пройти п’ятимісячне стажування в Німецькому Бундестазі в рамках програми «Міжнародна парламентська стипендія» (Internationales Parlaments-Stipendium).

«Міжнародна парламентська стипендія» передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу в якості помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському Вільному університеті, Берлінському університеті ім. Гумбольдта або Берлінському технічному університеті).

Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь у суспільно- політичному житті своєї країни.

Передумовами участі у програмі е наявність громадянства України, диплому про вищу освіту, а також дуже добре володіння німецькою мовою.

Стажування триватиме з 1 березня по 31 липня 2019 року.

Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 евро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються транспортні витрати на подорож до та з Берліна.

Детальнішу інформацію, а також необхідні формуляри можна знайти на інтернет-сторінці Німецького Бундестагу www.bundestag.de/ips.

Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі – 30 червня 2018 року.

Якщо у Вас виникнуть питання щодо «Міжнародної парламентської стипендії», звертайтесь, будь ласка, до відділу політики Посольства за телефоном: (044) 281 12 17.