Цікаве навчання з управління проєктами Європейського Союзу

Реалізація Модулю Жана Моне «Управління проектами ЄС», що реалізується Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки в рамках програми ЄС Еразмус+, відбувалася у 2018/2019 навчальному році. Слухачі набули знання та навички стосовно тематики Європейської політики сусідства, включаючи сферу управління проектами Європейського Союзу. Виконання проекту сприяє поширенню інформації про Європейський Союз, обізнаності про програми Європейського Союзу та заохоченню до проведення в майбутньому міждисциплінарних досліджень з питань європейської інтеграції в третіх країнах.

Доповідачі Pavlikha N., Yildiz A. G., Sydoruk M., Cyburt A. провели лекції, семінари, виконали аналіз конкретних ситуацій, імітаційні вправи. В результаті цього студенти та інші слухачі Модулю здійснили тематичні дослідження та  отримали теоретичні знання й практичні навики у сфері написання та управління проектами ЄС.