Оголошено конкурс на отримання стипендії Еразмус+ на навчання в Університеті прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (Німеччина)

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt – FHWS) оголосив конкурсний відбір кандидатів на отримання стипендії Еразмус+ на навчання протягом літнього семестру 2019/2020 н.р. за спеціальністю “Геодезія та землеустрій”.

Кожен, хто хоче спробувати свої сили, повинен самостійно надіслати
безпосередньо на ел.адресу: nataliya.kudelya@fhws.de наступні документи:

• CV (резюме обов’язково із зазначенням ел. адреси та номеру телефону)
  • мотиваційний лист (українською, англійською або німецькою)
  • виписку з залікової книжки (можна на українською)
  • сертифікат про знання англійської або німецької мови (офіційний, університетський або з будь-яких мовних курсів)
  • будь-які додаткові сертифікати / грамоти / нагороди, які демонструють мотивацію та здібності студента (відгуки викладачів, перемоги в олімпіадах і т.д. – за бажанням)

Дедлайн подачі документів: 01 листопада 2019 р.

Якщо у вас виникли питання, зверністься до відділу міжнародних зв’язків СНУ або ж контактуйте за адресою: nataliya.kudelya@fhws.de