Оголошено набір для активних молодих людей для участі у Програмі Study Tours to Poland (STP)

Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд «Лідери змін» та Фонд «Боруссія» оголошують набір для активних молодих людей з Білорусі, Молдови, Росії та України для участі у Програмі Study Tours to Poland (STP). STP – це півтора тижня інтенсивної пізнавальної програми в міждународній групі однодумців, підчас котрої учасникам надається можливість отримати нові знання та навички, познайомитися з цікавими людьми, відвідати розвиваючі заходи. STP – це не тільки новий досвід, але і передача власного. На відпочинок не залишається багато часу, але спільний час, проведений з іншими учасниками, організаторами та волонтерами дає можливість пізнати ближче ровісників з сусідніх країн та знайти нових друзів.

Для участі в STP кандидати проходять відбір на конкурсній основі.

ХТО МОЖЕ СТАТИ УЧАСНИКОМ STP

У Програмі Study Tours to Poland можуть взяти участь студенти вищих навчальних закладів, які сполучають успішне навчання з позанавчальною діяльністю своїх вишів (наприклад, у студентському самоврядуванні) або такі, що проявляють свою активність в діяльності громадських/молодіжних організацій, у волонтерських рухах, тощо.

Кандидати повинні відповідати наступним формальним вимогам одночасно:

1. Бути громадянином України.
  2. Мати від 18 до 21 років (кандидати народжені в період від 1 липня 1998 до 31 грудня 2001 р.).
  3. Навчатися у вищих навчальних закладах України.
  4. Мати дійсний закордонний паспорт (термін дії паспорту повинен бути щонайменше до 30 вересня 2020 р.).
  5. Не брати раніше участі у Програмі Study Tours to Poland.

ПОДАННЯ ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ В STP

Процедура подання заявки на участь у Програмі БЕЗКОШТОВНА!

ПРИЙОМ І РОЗГЛЯД ЗАЯВОК

Заявки від кандидатів приймаються до 6 січня 2020 р. включно (до 23:59 за польським часом).

Детальніше: http://stp.studytours.pl

За інформацією сайту програми