Оголошено конкурс на призначення стипендії Уряду Республіки Сербія (дедлайн подачі заявок до 7 липня 2020 року)

Міністерство освіти і науки України та Міністерство освіти, науки і технологічного розвитку Республіки Сербія оголошує конкурс на призначення стипендій Уряду Республіки Сербія для громадян України терміном на 12 місяців (найкоротший термін – 3 місяці, найдовший – 12 місяців).

Стипендія включатиме:

• безкоштовне навчання;
  • виплату стипендії у розмірі 15 000 динарів на місяць;
  • безкоштовні послуги проживання та харчування в студентських гуртожитках;
  • медичне страхування;
  • безкоштовна віза на проживання;
  • безкоштовна нострифікація дипломів середньої школи;
  • безкоштовна нострифікація дипломів закладів вищої освіти.

Стипендія не покриватиме: проїзні витрати (прибуття та виїзд з Республіки Сербія), проїзд міським транспортом у Республіці Сербія та витрати на робочий матеріал для навчання за програмою вдосконалення.

Для участі у відборі на отримання стипендії Уряду Республіки Сербія необхідно надіслати наступні документи:

• заповнена аплікаційна форма (у вкладенні 1 та у вкладенні 2);
  • резюме з мотиваційним листом англійською або сербською мовою (не більше однієї сторінки формату А4);
  • завірена копія свідоцтва або диплому, інших важливих документів (за наявності);
  • програма перебування (не більше однієї сторінки формату А4);
  • дві рекомендації від викладачів університету (буде взято до уваги як перевага);
  • копію листування із сербським закладом вищої освіти, що виявив готовність прийняти кандидата для отримання стипендії;
  • медична довідка (видана не пізніше 6 місяців до старту відбору), яка підтверджує, що кандидат не хворіє на інфекційні хвороби (включаючи тест на СНІД).

Усі документи подаються англійською або сербською мовами (у разі якщо документи подаються сербською мовою, необхідно зробити переклад на українську мову).

Крайній термін подачі заявок – 07 липня 2020 року.

МОН прийматиме заявки від кандидатів, які виявлять бажання взяти участь у відборі, в електронному та обов’язково паперовому форматі у 2-х примірниках.

Поштова адреса: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна.

Управління міжнародного співробітництва та протоколу

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу – scholarshipsmon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання в Республіці Сербія 2020/2021».