Міжнародне дистанційне стажування для науково-педагогічних працівників

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Університетом Collegium Civitas, Варшава організовує міжнародне науково-педагогічне дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації.

Тема стажування: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Терміни проведення: 09 листопада – 18 грудня 2020 року.

Тривалість стажування: 180 годин (6 кредитів).

Мета стажування:

• підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників;
  •  опанування новітніми унікальними методами;
  • набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності;
  • забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Стажування організовано на базі програми ZOOM та відбуватиметься польською мовою з професійним перекладом на українську мову.

Університетом Collegium Civitas кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження стажування.

Детальну інформацію щодо участі та вартості стажування ви можете знайти за посиланням: https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/ та за телефоном: +38063 333 9152.