ЗУСТРІЧ ІЗ ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ ВНУ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

11 жовтня відбулася зустріч іноземних студентів ВНУ імені Лесі Українки із фахівцями відділу міжнародних зв’язків і проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Ларисою Засєкіною.

Зустріч із іноземними студентами ВНУ імені Лесі Українки

Під час розмови обговорено низку побутових і робочих питань. Основну увагу приділено навчальному процесу в Університеті. Зокрема, Лариса Засєкіна зазначила, що керівництво ВНУ імені Лесі Українки, відділ міжнародних зв’язків ставлять пріоритетом безперервну комунікацію з іноземними студентами, їхню залученість в освітній процес і покращення побутових умов.

Зустріч із іноземними студентами ВНУ імені Лесі Українки

Також спільно зі студентами вдалося обрати нового «амбасадора». Ним став магістрант освітньо-професійної програми «Туризм» Діалло Амаду із Сенегалу. Він зазначив, що активно співпрацюватиме з керівництвом Університету для комфортності навчання та проживання іноземних студентів у Луцьку.