Гостьовий професор провів відкриту лекцію на географічному факультеті

Кафедра туризму та готельного господарства географічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки поглиблює співпрацю з Гуманітарно-природничим університетом імені Яна Длугоша в Ченстохові.

В межах реалізації академічної мобільності у грудні 2021 року відбулась відкрита лекція гостьового професора доктора Даніеля Бакоти для студентів спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» на тему «Класифікація та категоризація готелів Польщі».

Студенти мали можливість ознайомитись із типами готелів, критеріями категоризації засобів розміщення усіх типів.

З нашої сторони деканом географічного факультету, професором, доктором економічних наук, професором Юрієм Барським в осінньому семестрі 2021 року для студентів Гуманітарно-природничого університету імені Яна Длугоша в Ченстохові спеціалізації «Маркетинг та управління івентами»  проведено лекційні заняття з дисципліни «Маркетинг в готельно-ресторанному бізнесі».

Щиро дякуємо колегам за співпрацю.

Ірина Єрко
Заступник декана з навчально-методичної та міжнародної діяльності