Application Procedure of Student Mobility for Studies

Принципи відбору та реалізації виїздів студентами
Волинського національного університету імені Лесі Українки
з метою проведення частини навчання в рамках програми Erasmus+
«Навчальна мобільність в секторі вищої освіти»

I. Загальні умови

1. Студенти можуть відвідувати лише ті університети, з якими СНУ має діючі підписані угоди, в яких передбачено даний вид обміну.
  2. Навчання студентів СНУ в партнерських закладах необхідно реалізувати протягом семестру.
  3. З кожним студентом, який їхатиме до партнерського закладу буде підписана угода.
  4. Стипендія, яку отримує студент призначена для покриття витрат на доїзд та перебування у партнерському навчальному закладі. Фінансування не передбачає покриття повної суми витрат.

II. Принципи відбору кандидатів

Особа, які може подавати заявку на отримання фінансування повинна:

• бути студентом стаціонарної чи заочної форми навчання СНУ, за винятком аспірантів та здобувачів, а також слухачів післядипломної освіти;
  • добре володіти відповідною іноземною мовою;
  • мати середній бал з предметів на рівні щонайменше 82 бали;
  • не перебувати у академічній відпустці на момент виїзду.

Необхідні документи:

• аплікаційна заявка;
  • CV;
  • мотиваційний лист (англійською або польською мовою);
  • довідка з місця навчання;
  • свідоцтво/сертифікат про знання відповідної іноземної мови на рівні B1 (B2 для навчання на англійській філології чи англомовних спеціальностях), безпосередньо завірене начальником структурного підрозділу;
  • копія першої сторінки закордонного паспорту.

Документи слід подавати не пізніше кінцевого терміну подання заявок до відділу міжнародних зв’язків СНУ імені Лесі Українки, пр. Волі, 13, каб. 119 (e-mail: inter-dep@eenu.edu.ua)

ІІІ. Процедура відбору кандидатів

• якість аплікаційної заявки;
  • середній бал з предметів на рівні щонайменше 82 бали;
  • знання відповідної іноземної мови на рівні B1;
  • у випадку однакової оцінки кандидатів, перевага надаватиметься студентам зі складним матеріальним становищем.

IV. Етапи відбору кандидатів

Відбір кандидатів складається з трьох етапів:
Етап 1: попередній відбір кандидатів на підставі поданих документів. Створення рейтингу кандидатів.
Етап 2: безпосередній відбір, який буде здійснювати комісія з відбору кандидатів до участі в програмі Erasmus+ за участі представників СНУ імені Лесі Українки.
Етап 3: після відбору кандидатів комісією, список відібраних осіб буде надіслано до партнерського навчального закладу, де буде прийняте остаточне рішення про відбір.
Усі кандидати будуть індивідуально поінформовані про результати відбору. У випадку відмови участі відібраного кандидата, у черговій послідовності можливість долучитися до програми буде надана особі з резервного списку.

Детальну інформацію стосовно процедури набору можна отримати за адресою: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, відділ міжнародних зв’язків просп. Волі 13, каб. 119