«Європейська ліга професійного розвитку» разом з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою  державного управління м. Краків організовує онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща за темою «Нові та інноваційні методи викладання».

  Дата проведення: 14 вересня – 09 жовтня 2020 року.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною  інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Основа ціль стажування – пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів.

Програма стажування складається з трьох модулів:

  1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн – курс та індивідуальна робота).
  2. Європейська та польська системи вищої освіти (дистанційний онлайн – курс та індивідуальна робота).
  3. Освіта та дослідження в перехідному періоді. Нові та інноваційні методи навчання (дистанційний онлайн – курс та індивідуальна робота).

Економічним університетом у Кракові кожному учаснику стажування видається сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 120 годин.

Детальна інформація за посиланням: https://elpd.com.ua/online-stazhuvannya-uek-2020/