Навчання в Поморській Академії в Слупську відкрило для мене багато нового не тільки зовні, але і в мені особисто. Інші погляди на буденні речі, окреслення нових цінностей, по-іншому розставляю пріоритети, виставляю нові цілі. Тому цей досвід обміну для мене безцінний.

Ольга Грищук

Перш за все, хотілось відкрити для себе щось нове. Європа – це двері в новий світ і коли ти відкриваєш для себе ці двері, ти просто розумієш, що можеш досягнути більшого. Коли ми потрапили в Польщу для нас це було певне потрясіння. Наша Україна досить розвинута держава але перебуваючи в Польщі ми зрозуміли, що нам є ще куди рости і до чого прагнути. Коли ми відвідали першу лекцію в Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові, було враження, що ми потрапили до себе додому. Все було дуже невимушено – атмосфера, розмова польскою мовою, яку ми вивчили безпосередньо перебуваючи в Польщі. Тому я рекомендую взяти участь у програмі, поїхати в Польщу та відкрити для себе нові можливості.

Дмитро Пантік        

За час навчання я отримав нові знання з управління та економіки, удосконалив своє знання польської мови, отримав також сертифікат рівня B2, познайомився з польською культурою і традиціями. Викладачі AGH ставились дуже лояльно до нас, українців, і намагались пояснити речі таким чином, аби уникнути мовного бар’єру. Загалом, від навчання в AGH я отримав тільки позитивні враження, як і від міста Краків, яке, на мою думку, є одним з найкрасивіших міст Європи.

Федір Кривицький

Мені пощастило взяти участь у семестровому обміні з Поморською Академією в Слупську. Слупськ – спокійне та затишне невелике місто на півночі Польщі, неподалік Балтійського моря. Жителі Слупська надзвичайно привітні, адже ніколи не відмовляють у проханні показати дорогу або допомогти з валізами. Я за перший тиждень навчання встигла потоваришувати зі студентами з Херсона та Харкова. Мене приємно вразило те, що з нами вони намагаються спілкуватися українською, більше того ‒ просять частіше з ними говорити, аби вони покращували свій рівень знань і могли практикувати з носіями мови. Кожному іноземному студенту пропонуються курси польської мови, завдяки яким буде легше знайти роботу та комунікувати з польськими одногрупниками.

Ольга Ройко