Відкрита подача для участі у семестровому обміні до Поморського університету в Слупську на зимовий семестр 2024-2025 рр.

Поморський університет в Слупську оголошує набір на стажування на зимовий семестр 2024-2025 рр. Деталі стажування:

• Цільова група учасників: студенти першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр)
  • Тривалість стажування: один семестр (орієнтовно 01.10.2024 – 25.02.2025)
  • Оплата: стажування безкоштовне
  • Стипендія або фінансування: не надається

У конкурсному відборі можуть брати участь студенти наступних факультетів:

• Факультет філології та журналістики
  • Факультет історії, політології та національної безпеки
  • Географічний факультет
  • Факультет біології та лісового господарства
  • Факультет економіки та управління
  • Факультет іноземної філології (англійська філологія, німецька філологія)
  • Факультет інформаційних технологій і математики
  • Факультет культури і мистецтв
  • Факультет міжнародних відносин
  • Факультет педагогічної освіти та соціальної роботи
  • Юридичний факультет

Додаткова інформація для кандидатів:

• Кожен учасник стажування повинен мати достатні знання польської мови (англійської мови для англійської філології), бажаний рівень – B2, мінімальний рівень – B1.
  • Кожен учасник стажування повинен мати страховий поліс на випадок хвороби чи нещасного випадку на час навчання в Польщі або оформити страховку в Національному фонді здоров’я одразу після початку стажування.
  • Для студентів з обмеженими можливостями необхідно надати належну медичну документацію.
  • Студенти мають можливість проживати в гуртожитку. Вартість кімнати (на сьогодні) в поточному навчальному році становить 150 злотих / місяць / особа.

Зверніть увагу, що подача кандидатур факультетами не означає, що вони кваліфіковані для стажування. Після отримання списку кандидатів він буде переданий деканам(ам) факультету(ів) в Поморському університеті Слупська для подальшої процедури зарахування. Лише після успішного другого етапу відбору кожен кандидат отримає статус стажера, про що буде повідомлено окремим листом.

Дедлайн подачі деканатами факультетів службових записок до відділу міжнародних зв’язків: 20.06.2023 р.

Щоб прийняти участь у конкурсному відборі студентам необхідно подати свої кандидатури до деканатів свого факультету.

(Просимо список кандидатів до службової записки подавати за формою, що додається).

Службове подання за підписом декана факультету надсилається до відділу міжнародних зв’язків (ел. пошта та оригінал).

Фото: Radio Gdansk