Відкрита подача на 3-місячне стажування студентів в Університеті Яна Длугоша в Ченстохові на зимовий семестр 2024-2025 н.р.

Деталі стажування:

• Цільова група учасників: студенти першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр)
  • Тривалість стажування: один семестр (01.10.2024 – 31.12.2024)
  • Оплата: стажування безкоштовне
  • Стипендія або фінансування: не надається
  • Мова навчання: польська

У конкурсному відборі можуть брати участь студенти наступних факультетів:

• Факультет філології та журналістики
  • Факультет історії, політології та національної безпеки
  • Географічний факультет
  • Факультет економіки та управління
  • Факультет іноземної філології (англійська філологія (лише магістратура), німецька філологія)
  • Факультет інформаційних технологій і математики
  • Факультет культури і мистецтв (лише музичне мистецтво)
  • Факультет педагогічної освіти та соціальної роботи
  • Юридичний факультет
  • Факультет психології
  • Навчально-науковий фізико-технологічний інститут
  • Факультет хімії та екології

Додаткова інформація для кандидатів:

• Кожен учасник стажування повинен мати достатні знання польської мови (англійської мови для англійської філології), бажаний рівень – B2, мінімальний рівень – B1.
  • Кожен учасник стажування має можливість скористатися факультативним інтенсивним курсом польської мови під час стажування. Курс платний, вартість залежить від кінцевої кількості слухачів.
  • Кожен учасник стажування повинен мати медичну довідку (Медична довідка 082 для виїзду за кордон).
  • Кожен учасник стажування повинен мати страховий поліс на випадок хвороби чи нещасного випадку на час навчання в Польщі або оформити страховку в Національному фонді здоров’я одразу після початку стажування.
  • Для студентів з обмеженими можливостями необхідно надати належну медичну документацію.
  • Студенти мають можливість проживати в Студентському домі «Skrzat» у двомісних кімнатах. Вартість кімнати (на сьогодні) в поточному навчальному році становить 490 злотих / місяць / особа.

Зверніть увагу, що подача кандидатур факультетами не означає, що вони кваліфіковані для стажування. Після отримання списку кандидатів, він буде переданий деканам(там) факультету(ів) в Університеті Яна Длугоша для подальшої процедури зарахування. Лише після успішного другого етапу відбору, кожен кандидат отримає статус стажера, про що буде повідомлено окремим листом.

Щоб прийняти участь у конкурсному відборі студентам необхідно подати свої кандидатури до деканатів свого факультету.

Дедлайн подачі деканатами факультетів службових записок до відділу міжнародних зв’язків: 15.07.2024 р. (Просимо список кандидатів до службової записки подавати за формою, що додається).

Службове подання за підписом декана факультету надсилається до відділу міжнародних зв’язків (ел. пошта та оригінал).