Дидактичні матеріали EUValues

Дидактичні матеріали проєкту розроблено відповідно до потреб цільової аудиторії модулю. Заходи проєкту передбачають проведення курсів “Європейські цінності в контексті політики держави-кандидата на
вступ до ЄС/European values in the context of the candidate state policy” для бакалаврів, магістрів та аспірантів у Волинському національному університеті імені Лесі Українки. Окремі інтенсивні навчальні курси “Вступ до ЄС/Joining the EU” будуть реалізовані з урахуванням специфічних потреб вчителів закладів загальної середньої освіти, посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, представників правоохоронних і судових органів.

Дидактичні матеріали доступні до вільного завантаження за наступними посиланнями:

Матеріали до занять з курсу «Joining the EU/ Вступ до ЄС» для професійного розвитку вчителів закладів загальної середньої освіти / Волинський національний університет імені Лесі Українки; уклад. М.В. Сидорук, А.Л. Данильчук, А.М. Демчук. – Луцьк, 2023. – 20 с.