Лекція випускниці фулбрайтівської програми, професора, доктора філологічних наук Світлани Жаботинської

Шановні студенти та аспіранти, викладачі та співробітники Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки!

Українське Фулбрайтівське коло, Програма імені Фулбрайта в Україні, Інститут міжнародної освіти та СНУ імені Лесі Українки за підтримки Посольства США в Україні запрошують на лекцію випускниці фулбрайтівської програми, професора, доктора філологічних наук Світлани Жаботинської на тему: “ЛІНГВАКОН: система навчання англійської мови на нейрокогнітивних засадах”. Лекція відбудеться 13 вересня з 13:25 до 14:45 год. за адресою: Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, м. Луцьк, пр. Волі, 13.

Попередньо просимо заповнити реєстраційну форму:

Під час заходу планується презентація можливостей Програми імені Фулбрайта в Україні, консультаційних центрів EducationUSA і Посольства США.

Лекція відбудеться у рамках проекту “У продовження фулбрайтівського досвіду: академічні і культурні обміни між університетами України”, присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та США і 25-річчя діяльності Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні.

Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.