Програма “Семестрового обміну” з Поморською Академією в Слупську

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки оголошує набір студентів на програму “Семестрового обміну” з  Поморською Академією в Слупську на літній семестр 2017/2018 н.р. в рамках підписаної двосторонньої угоди між вишами.

До участі в конкурсі запрошуються студенти 2,3,5 курсів.

Переклік необхідних документів:

• Анкета (заповнена польською мовою; прізвище та ім’я відповідно до даних у зовнішньому паспорті);
  • Програма навчання (заповнена польською мовою; прізвище та ім’я відповідно до даних у зовнішньому паспорті; предмети слід вибрати з каталогу курсів; в сумі потрібно набрати не менше 30 кредитів ECTS)
  • Фото (3,5см*4,5см, 80% обличчя) + електронний варіант;
  • Копія першої сторінки закордонного паспорту.

Усі заповнені та підписані документи слід надіслати на адресу ел.пошти: yakobchuk.iryna@eenu.edu.ua та подати до відділу міжнародних зв’язків
до 12 грудня 2017 року.

Зверніть увагу! Починаючи з лютого 2018 року вводяться зміни щодо правил оплати за проживання студентів-іноземців в Поморській Академії в Слупську за програмою “Семестровий обмін”. ! Оплата за одне місце в гурожитку буде становити 100 зл. на місяць.

Літній семестр орієнтовно триватиме від 19.02.2018 р. до 30.06.2018 р.
Поселення студентів в гуртожитку можливе з 17.02.2018 р.

Детальна інформація про порядок прийняття іноземних студентіврозміщеннякаталог курсівакадемічний календарінструктаж для іноземних студентівстудентський квиток та файли для завантаження знаходится на сайті: https://international.apsl.edu.pl/index.php/ua/.

У випадку додаткових питань, просимо звертатись за ел. адресою:
yakobchuk.iryna@eenu.edu.ua або безпосередньо до відділу міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (просп. Волі 13, каб. 119).