Відкрито конкурсний набір на програму LEAD 2018 року!

LEAD – це навчальна програма, яка дає талановитим українським студентам та молодим фахівцям можливість провести 14 днів у Лондоні, щоб отримати досвід і розуміння професійного середовища, етики праці та корпоративної культури державних та приватних установ Великобританії. Через серію презентацій, семінарів, тематичних досліджень та групових проектів учасники вдосконалюють свою комунікацію, організацію та політичні навички, а також вивчають поняття прозорості, відповідності вимогам законодавства та публічного врядування.

Під патронатом Українського Британського Міського Клубу (UBCC) та за підтримки Міністерства освіти і науки України, LEAD прагне заохотити молодих українців до вивчення найкращих західних практик та застосуванню їх до систем, установ та цінностей рідного Україна

Після завершення програми, учасникам передбачається присвятити час волонтерським проектам, соціальним проектам або стажуванню у державних установах України.

Взяти участь можуть:

• Студенти – магістри, що спеціалізуються в галузі ділових або гуманітарних дисциплін.
  • Молоді фахівці – нещодавні випускники, віком до 27 років станом на 13 липня 2018 року, які працюють у державній чи неприбутковій сферах в Україні.

Вимоги до кандидатів:

• Здатність демонструвати лідерські якості, академічну майстерність та активну соціальну позицію
  • Вільне володіння англійською мовою
  • Зацікавленість та мотивація у роботі в державному секторі та/або соціальних ініціативах в Україні

Право подати заявку мають лише студенти українських університетів та громадяни України.

Заявки, отримані від аспірантів, будуть прийматися лише у випадку нещодавніх випускників, які паралельно працюють у державній та соціальній сферах в Україні.

Кінцевий термін подання заявок: 28 лютого 2018 року, 21:00 за київським часом

Аплікаційну форму можна заповнити за посиланням: https://www.surveymonkey.co.uk/r/LEADProgramme2018

Додаткова інформація про програму:

LEAD.com.ua

Якщо у вас виникли питання щодо програми або процесу подання заявки, звертайтесь до команди LEAD за адресою info@lead.com.ua