Falling Walls Lab — одна із найпрестижніших сучасних конкурсів ідей для новаторок та новаторів. Станьте частиною Falling Walls Lab Ukraine 20 травня 2021 року!

Хто може взяти участь у конкурсі?

Студент(к)и бакалаври або магістри, аспірант(к)и або кандидат(к)и наук, молоді професіонал(к)и або підприєм(и)ці.

Як проходитиме конкурс?

В онлайн-форматі (ZOOM).Під час конкурсу Ви представите свій дослідницький проєкт, бізнес-план або соціальну ініціативу. На це у Вас буде тільки 3 хвилини. Мова виступу — англійська. Ви візьмете участь у дискусіях та обговореннях з іншими новатор(к)ами та експерт(к)ами з різних дисциплін.

Як і коли подати заявку на участь в конкурсі?

Подавайте заявку за посиланням: falling-walls.com/lab/apply до 2 травня 2021 р.

Що я отримаю, беручи участь у конкурсі?

У разі перемоги у конкурсі Ви виграєте поїздку до Берліна для участі у міжнародній конференції Falling Walls, що є фінальним етапом, де зустрінуться усі переможниці та переможці Falling Walls Lab з усіх країн-учасниць. Німецька служба академічних обмінів (DAAD) покриває усі витрати, пов’язані із поїздкою, проживанням та участю і міжнародній конференції.

Куди звернутися уточнювальними питаннями?

На електронну адресу: FallingWallsUkr@gmail.com Falling Walls Lab Ukraine проходить за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD), Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Волинського національного університету імені Лесі Українки та Центру Gedankendach.

#FallingWalls2021#FallingWallsLab