Конкурс есе MCU 2023
Magna Charta Universitatum (MCU) акцентує на центральній ролі студентів університетів. У 2020 році ця роль була підтверджена та розширена. Magna Charta Universitatum (MCU) включає представників студентів до складу свого управлінського органу та різних заходів, маючи на меті збільшити і підвищити значущість та ефективність залучення студентів університетів.
Саме тому MCU з задоволенням оголошує конкурс есе для студентів, метою якого є виявлення можливостей впливовості студентів на те, щоб їхні університети зробили більш ефективний внесок у суспільство, і поділитися цією інформацією.
Буде присуджено 5 призів, що включають оплату витрат на участь (включаючи витрати на подорожі та проживання) у Ювілейній конференції MCU 2023 року, яка відбудеться з 23 по 25 жовтня у Лодзі, Польща, під час якої переможці представлять свої есе та візьмуть участь у дискусіях з міжнародною аудиторією. Конкурс відкритий для студентів будь-якого університету будь-якої країни.
Кінцевий термін подачі есе – 12 червня 2023 року.
Переможці будуть оголошені 28 липня 2023 року. Детальніша інформація наведена за посиланням: https://www.magna-charta.org/activities-and-projects/mco-essay-competition-2023?utm_medium=email&utm_source=VOXmail%3A2011702+Nessuna+cartella&utm_campaign=VOXmail%3A2900046+MCO+Connect+-+Issue+8-+May+2023
Youth4Regions: програма для студентів та молодих журналістів
Це можливість відвідати Брюссель для студентів журналістики й молодих спеціалістів сфери. Ви дізнаєтеся про політику ЄС у різних регіонах, зайдете в гості до редакцій медіа, познайомитеся з відомими журналістами та візьмете участь у прес-поїздках. Організатори забезпечать акредитацію на події та покриють витрати на подорож.
Європейська комісія запрошує учасників, які:
- Цікавляться політикою ЄС у своєму регіоні.
- У віці від 18 до 30 років.
- Мають громадянство України, Азербайджану, Вірменії, Грузії, Молдови або однієї з країн ЄС.
- Навчаються на факультеті журналістики або мають до двох років досвіду у сфері.
- Ніколи раніше не брали участь в Youth4Regions.
Учасники програми отримають:
- Покриття витрат за проживання, харчування та проїзд.
- Семиденну поїздку до Брюсселю з 7 по 13 жовтня
- Тренінги з журналістики та регіональної політики ЄС.
- Менторство відомих українських журналістів.
- Нетворкінг з випускниками програми.
- Візити до європейських редакцій ЗМІ та установ ЄС.
- Участь у престурі Європейської комісії до країн ЄС.
- Можливість попрацювати разом з відомими журналістами під час Європейського тижня регіонів та міст.
- Шанс стати переможцем премії Megalizzi – Niedzielski prize для журналістів-початківців.
Для участі потрібно:
- Заповнена заявка.
- Резюме.
- Стаття об’ємом від 2500 до 6250 слів або фото- чи відеорепортаж на 2-3 хвилини про проєкт, що фінансується ЄС, окрім навчальних проєктів Erasmus+. Ваша робота повинна висвітлювати тему «Навичок». Дізнайтеся про проєкти, які можуть бути в центрі вашої статті або репортажу, на сайті.
Заповнити онлайн-заявку потрібно англійською мовою, додавши усі необхідні документи за посиланням: https://youth4regions.euregionsweek.eu/
Дедлайн подачі заявок:10 липня 2023 року.
Якщо у вас виникнуть додаткові питання, пишіть на youth4regions@euregionsweek.eu .
Молодіжний обмін Erasmus+ в Естонії
Проєкт “Femi tech”, що відбудеться в столиці Естонії, у місті Таллінн з 22 по 30 вересня, має такі завдання:
- Обмін передовими практиками використання технологій для виявлення рівнів гендерного насильства у різних країнах.
- Обмін досвідом з використання технологічних даних та інструментів для підтримки жінок під час конфліктів.
- Спільна розробка найкращих технологічних ідей для підтримки жінок у країнах-учасницях проекту.
Фінансування проекту здійснюється за рахунок програми Erasmus+. Згідно з цією програмою, всі витрати на харчування та проживання будуть повністю покриті (надається приймаючою стороною). Також будуть покриті 100% витрат на проїзд до місця проведення та повернення (за умови, що вони не перевищують ліміту в 275 євро).
Важливо зазначити, що страхування не входить до компенсації (вартість страхування становить 200 грн). Також, для тих, хто не є активним членом Громадської організації “Неформальна освіта для молоді”, передбачається членський внесок в розмірі 1500 грн.
Вимоги до учасників проекту:
- вік 18 – 25 років;
- зацікавленість і вмотивованість;
- знання англійської мови;
- до участі запрошуються молодіжні лідери, молодіжні працівники, волонтери тощо.ї
Дедлайн подачі заявки: 23 травня 2023 року
Подати заявку можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1jq__1bvNIrHbGML9O73JuhS9poH7wYboLp0irbwxjXw/viewform?edit_requested=true
Деталі за посиланням: https://www.facebook.com/NFE4Y/posts/pfbid0DK4NQqez1SV3U7vheKkdnkkeiscC4SjTkPfw8cXvwaUoANVw2N87WipJixyAMGAKl
Стипендія університету Лідса 2023-24 у Великобританії
Стипендія університету Лідса у Великобританії надає 7000 фунтів стерлінгів, що покриває половину вартості навчання на магістратурі.
Вимоги до кандидатів:
- Підтвердження володіння англійською мовою: мінімум 6,5 балів IELTS.
- Кандидати, які подають заявку на програму магістратури, повинні мати принаймні ступінь бакалавра та володіти англійською мовою
- Заявник під час отримання стипендії повинен проживати біля кампусу університету Лідса.
- Щоб мати право на отримання стипендії керівника, заявники повинні подати форму заявки на навчання в аспірантурі.
- Відповідні навички та досвід, включаючи хороші академічні досягнення
Потрібно підготувати та надати: копії залікової книжки, сертифікат про знання англійської мови (TOEFL/IELTS), копія паспорта або посвідчення особи, портфоліо робіт (якщо потрібно), опис системи оцінювання у вашому університеті.
Дедлайн: кінцевий термін подачі заявок на стипендію – 12 червня 2023 р. Заявники можуть очікувати отримання результатів своєї заявки протягом тижня, починаючи з 17 липня 2023 р.
Більше інформації за посиланням: https://www.leeds.ac.uk/masters-funding-scholarships/doc/leeds-masters-scholarships
Mitacs Globalink Research Award (GRA)
Програма дослідницьких грантів Mitacs Globalink Research Award (GRA) призначена для українців, які є студентами старшого курсу бакалаврської програми, навчаються в магістратурі, аспірантурі, докторантурі або є постдокторантами. Програма надає грант в $6000 CAD на дослідницьке стажування в університетах Канади.
Стажування триває 12–24 тижні і доступне для фахівців різних спеціальностей.
Для того, щоб взяти участь у програмі, необхідно самостійно знайти керівника проєкту серед професорів канадських університетів та разом подати прикладний дослідницький проєкт. Участь у програмі безкоштовна!
Дізнатись більше про Mitacs Globalink Research Award можна за посиланням: https://www.mitacs.ca/en/programs/globalink/globalink-research-award