Відкрита подача на семестровий обмін студентів в Університет імені Адама Міцкевича у Познані на зимовий семестр 2024-2025 рр.

Тривалість стажування: 5 місяців

Факультети на яких можна навчатися в AMU за покликанням: Courses – AMU-PIE Platform

Умови стажування:

  • Оплата: стажування безкоштовне
  • Стипендія або фінансування: не надається
  • Мова навчання: англійська (крім польської філології)
  • Студенти можуть вільно вибирати курси з різних факультетів не менше ніж на 15 ECTS але не більше 30 ECTS (однак більшість обраних курсів має стосуватися їх основної галузі навчання). Доступно понад 200 англомовних курсів в списку коротких програм навчання 
  • Проживання: у гуртожитку (вартість кімнати в поточному навчальному році становить від 580 до 1140 злотих / місяць / особа; кількість кімнат обмежена) або студенти можуть знайти житло самостійно.

Вимоги:

  • Кожен учасник повинен мати мовний сертифікат, що підтверджує знання англійської мови на рівні B2, або підтвердження від ВНУ ім. Лесі Українки (сертифікат видає викладач англійської мови).
  • Кожен учасник стажування повинен мати страховий поліс на випадок хвороби чи нещасного випадку на час навчання в Польщі або оформити страховку в Національному фонді здоров’я одразу після початку стажування.
  • Цільова група учасників: студенти першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр)

Дедлайн подачі службових записок до відділу міжнародних зв’язків: 10.06.2024 р.

Щоб прийняти участь у конкурсному відборі студентам необхідно подати свої кандидатури до деканату свого факультету.

Службове подання за підписом декана факультету надсилається до відділу міжнародних зв’язків (ел. пошта та оригінал).

(Просимо список кандидатів до службової записки подавати за формою, що додається).

Зверніть увагу, що подані кандидатури факультетами не означає, що вони кваліфіковані для стажування. Після отримання списку кандидатів він буде переданий деканам(ам) факультету(ів) в Університет імені Адама Міцкевича у Познані для подальшої процедури зарахування. Лише після успішного другого етапу відбору кожен кандидат отримає статус стажера, про що буде повідомлено окремим листом.

Фото: K. Fryś