Конкурсний відбір за програмою Erasmus+ до Клайпедського колегіуму (KVK) (Литва)

Оголошується набір для здійснення академічної мобільності (професійне стажування) на осінній семестр 2024/2025 н.р. за програмою Erasmus+ до Клайпедського колегіуму (KVK) (Литва).

У відборі можуть брати участь здобувачі освіти, що навчаються на освітньому рівні бакалавра (2-4 рік навчання). Для спеціальностей: міжнародні відносини, управління проєктами, міжнародні економічні відносини. Рівень володіння англійською мовою – не нижче B2.

Період стажування становить – 4 місяці (Traineeship mobility).

Кількість місць: 1.

Опис діяльності:

• Допомога в оптимізації існуючих процесів у відділі міжнародних зв’язків KVK.
  • Допомога в технічній/документальній роботі.
  • Реалізація поточних та нових проєктів у рамках Erasmus+.
  • Допомога в створенні нових проєктів.
  • Допомога студентам і співробітникам за обміном, коли це необхідно.
  • Організація соціальних заходів та заходів для нових студентів й персоналу, що приїздять за програмою Erasmus+.
  • Супровід прибуваючих викладачів під час екскурсій по університету/місту.
  • Робота з вебсайтом KVK та соцмережами. Започаткування нових партнерських відносин з іншими університетами.
  • Інші щоденні завдання.

Вимоги:

• Рівень володіння англійською мовою – не нижче B2 (перевага буде надаватись конкурсантам з вищим рівнем володіння).
  • Сфера навчання: міжнародні відносини, управління проєктами, міжнародні економічні відносини.
  • Упевнене вміння користування цифровими технологіями (Word, Excel, Outlook, Canva).
  • Знання в соціальних мережах (історії/reels).
  • Бажання вчитися.
  • Мотивація, креативність, ініціативність.
  • Навички ефективного спілкування.
  • Комунікабельність.

Умови відбору:

Відбір проходитиме в два етапи:

1. До відділу міжнародних зв’язків у визначені терміни необхідно подати – Мотиваційний лист (не більше однієї сторінки у Word чи PDF, 12 шрифт, 1,15 інтервал), CV у форматі Europass: https://europass.europa.eu/en/create-europass-cv (CV у інших форматах не буде прийняте) та покликання на соціальні мережі (Instagram, Facebook, X).

Окремим файлом просимо подати Ваш email та номер мобільного телефону.

Звертаємо увагу, що Мотиваційний лист та CV повинні бути подані англійською мовою.

2. За результатами оцінювання пакету документів кандидатів та співбесіди (англійською мовою) у відділі міжнародних зв’язків буде сформовано список відібраних учасників, які пройдуть співбесіду із представниками відділу міжнародних зв’язків Клайпедського колегіуму. Таким чином, партнерським ЗВО, буде визначений переможець конкурсного відбору.

Дедлайн подачі документів до відділу міжнародних зв’язків: 17.05.2024 р.

Пакет документів подавати в електронному форматі на адресу: inter-dep@vnu.edu.ua. В темі листа слід зазначатиErasmus+ KVK.