Оголошується набір для участі в тренінгу з питань інтернаціоналізації та мобільності

В рамках проекту «MILETUS – Розвиток потенціалу студентської мобільності у вищих навчальних закладах Сербії та України», що фінансується Європейською Комісією за програмою Еразмус+, напрям КА2

Основна мета проекту – підвищення потенціалу вишів Сербії та України в сфері розвитку мобільності студентів задля покращення працевлаштування випускників та якості наукових досліджень аспірантів.

Серед безпосередніх цілей проекту:

• розробка методологічної бази для віртуальної та сумісної мобільності, які включають в себе рекомендації щодо кращих / належних практик для ключових зацікавлених сторін (студентів, викладачів і адміністративних працівників вищих навчальних закладів, державних службовців) на інституційному та між інституційному рівнях;
  • налагодження управління мобільністю студентів на інституційному рівні за допомогою відкриття офісів зі студентської мобільності та підготовки персоналу;
  • розробка формату мобільності задля кращої соціальної інтеграції (студенти з обмеженими можливостями) основана на інституціональних рішеннях, що сприяють підвищенню можливостей працевлаштування випускників після закінчення навчання.

Викладацький персонал з ВНЗ України та Сербії (перелік нижче), які беруть участь у проекті, будуть обрані для забезпечення супроводу студентської мобільності та розробки навчального процесу в інтернеті. Адміністративний персонал, представлений співробітниками відділів міжнародних відносин або деканатами, які на даний момент відповідають за ініціативи, щодо мобільності студентів та/або інтернаціоналізацію, будуть залучені до процесу узгодження реалізації мобільності студентів.
Для участі у тренінгу кожен ВНЗ делегує двох викладачів та одного працівника адміністративного персоналу (разом з двома представниками з міністерства) для участь у п’ятиденній, 8 год./день сесії тренінгу з питань розбудови інтернаціоналізації та мобільності. Навчання проводитимуться ВНЗ країн-партнерів з урахуванням належної практики, недоліків, потенціалу, потреб, побажань та вимог студентів, а також недоліків уже існуючих програм мобільності, визначених на попередніх етапах реалізації проекту MILETUS.

Тренінги відбудуться на базі Національного університету «Києво-Могилянська академія», м. Київ (Україна) у вересні 2017 року.

Кандидати з числа навчального та адміністративного персоналу, участю в тренінгу, повинні подати наступні документи:

• заява
  • CV (обов’язково)
  • підтвердження знання англійської мови (підтверджене досвідом у міжнародному середовищі / курси англійської / інший досвід, обов’язково)
  • підтвердження попереднього досвіду участі в проектах ЄС та не ЄС (необов’язково)
  • підтвердження попередньої участі в проектах мобільності (необов’язково)
  • підтвердження про попередній досвід викладання / стажування за кордоном (необов’язково)

Підтверджуючі документи потрібно надіслати до відповідного представника університету / установи:

• кандидати з Миколаївського національного аграрного університету – karbashevsky@mnau.edu.ua
  • кандидати з приватної вищої освітньої установи Харківського гуманітарного університету – nua.ovs@gmail.com
  • кандидати з Національного університету «Києво-Могилянська академія» – larch@ukma.edu.ua
  • кандидати з Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – marta.sydoruk@eenu.edu.ua
  • кандидати з Міністерства освіти і науки України – anja.novosad@gmail.com
  • кандидати з Університету в Ніші – ivica.manic@elfak.ni.ac.rs
  • кандидати з Університету в Нові-Саді – sgoran@uns.ac.rs
  • кандидати з Університету Сингидунум – mveinovic@singidunum.ac.rs
  • кандидати з Міністерство освіти, науки та технологічного розвитку Сербії – vesna.mandic@mpn.gov.rs

Останній термін подання заявок та підтверджуючих документів – 18 cерпня 2017 року.

Детальніше про проект можна знайти на веб-сторінці проекту.