Центр стратегічних ініціатив та прогресивного розвитку спільно із Зеленогурським університетом (Польща), Гданським університетом (Польща) та Чернігівським національним технологічним університетом (Україна) з метою активізації співпраці між науковою спільнотою країн-партнерів, визначення основних орієнтирів та шляхів формування ефективної політики по вирішенню проблем імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС проводить II Міжнародний освітньо-науковий форум «Угода про асоціацію: від партнерства до співробітництва».

Захід буде проходити 21-26 січня 2018 р. на базі готельного комплексу Pensjonat Adria (Польща, м. Закопане).

Усім бажаючим прийняти участь у міжнародному заході необхідно до 10 грудня 2017 року (до 24:00) надіслати заявку про участь на електронну адресу: centersipd@gmail.com

Більше інформації можна отримати у відділі міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (просп. Волі 13, каб. 119).