Люблінський католицький університет Іоанна Павла II запрошує взяти участь у проекті

Люблінський католицький університет Іоанна Павла II запрошує аспірантів та наукових співробітників університету взяти участь у проекті “Міжнародний стипендіальний обмін для PhD та наукових співробітників” (PROM).                                                                                  Метою програми PROM є розбудова компетентностей закордонних студентів та викладачів у Польщі шляхом міжнародного стипендіального обміну.

Програма включає наступні форми навчання: проведення дидактичних занять, участь у конференціях, літні й зимові школи, курси, семінари, стажування та навчальні візити. Стипендії також можуть бути надані на проживання та роботу, пов’язану із збором матеріалів для дидактичної чи наукової діяльності.

Програма покриває: транспортні витрати, витрати на оплату конференцій, тренінги, курси та навчальні візити, витрати на проведення обмінів та прожитковий мінімум учасника проекту.

Аспіранти та наукові працівники, зацікавлені в участі у проекті, повинні заповнити персональну анкету.

Термін подання персональних анкет – 25 червня 2018 року.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділу міжнародних звязків.