Стипендії для навчання у рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки

Національна стипендіальна програма (NSP) Словацької Республіки була створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців під час їхнього навчання чи дослідницької роботи в словацьких вищих навчальних закладах і дослідницьких центрах. Програма пропонує стипендії для покриття витрат на проживання під час перебування та витрати на проїзд. Стипендію пропонують студентам, які перебувають на території Словаччини та поза межами.

Кінцевий термін подачі заявок – 31 жовтня до 16:00 CET (Центральноєвропейський Стандартний Час) – для перебування протягом літнього семестру поточного навчального року; 30 квітня до 16:00 CEST (Центральноєвропейський Літній Час) – для перебування протягом наступного навчального року.

Необхідні документи для подачі заявки потрібно подавати словацькою, англійською або чеською мовами:

• мотиваційний лист
  • CV
  • дві рекомендації від викладачів
  • підтвердження того, що заявник є студентом університету на момент подання заявки на отримання стипендії
  • диплом про раніше закінчене навчання у ВНЗ

Щоб заповнити заявку на участь у однорічній стипендіальній програмі, перейдіть за посиланням:https://www.scholarships.sk/