Програма обміну для студентів: Global UGRAD 2023-2024

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це  програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури та традицій Сполучених Штатів Америки.

Що я отримаю?

• оплату проїзду учасників програми до/із США;
  • оплату вартості навчання в американському університеті;
  • проживання та харчування;
  • медичне страхування;
  • необхідні підручники та щомісячну стипендію.

Дедлайн подачі заявок: 15.12.2022, 17:00 EST (за східноєвропейським часом)

Для участі у програмі Global UGRAD, кандидатам необхідно зареєструватися на сайті: https://webportalapp.com/sp/closed/ugrad_student_application_2023 щоб отримати доступ до інтерактивної системи заповнення анкет для участі у програмі. Кандидати зможуть заповнити свою анкету, а також відправити рекомендаційні листи та інші документи онлайн. Неповні анкети, а також анкети, подані після 15 грудня 2022 року, розглядатися не будуть.

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство, проживати в Україні та навчатися в вищому

навчальному закладі України на 1-2 курсі (програма бакалаврату) на час проведення конкурсу;

• бути старше за 18 років на момент початку навчання у США;
  • бути студентом денної форми навчання програми бакалаврату в українському університеті будь-якої форми власності;
  • мати високий рівень академічної успішності, соціальної активності та лідерський потенціал;
  • володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;
  • мати можливість почати навчання у Сполучених Штатах з вересня 2023 року або з січня 2024 року. Фіналісти конкурсу не можуть самостійно обирати дати програми чи відкладати участь у програмі на пізніший термін;
  • відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США.

Учасників програми відбиратимуть за такими критеріями:

• академічна успішність;
  • лідерський потенціал;
  • активність у громадському житті;
  • володіння письмовою та розмовною англійською мовою;
  • мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

Більше інформації щодо необхідного пакету документів та ін. за посиланням: https://ua.usembassy.gov/uk/education-culture-uk/global-ugrad-uk/?fbclid=IwAR3vzGuxlkNMGuC6qzoxgr6tHB-7ZR1cU_LhqWE9nSz42hECjmnLA7dwwH0

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою: KyivUGRAD@state.gov