Завершення прийому заявок на отримання грантів на навчання в найкращих університетах світу програми “Всесвітні студії” Фонду Віктора Пінчука

15 травня 2017 року завершується прийом заявок на участь у 8-му конкурсному доборі учасників освітньої програми “Всесвітні студії” Фонду Віктора Пінчука, яка з 2009 року надає можливість талановитим українським студентам та молодим професіоналам отримати гранти на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу. Метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

Прийом документів та online-реєстрація проходить на сайті програми worldwidestudies.org.

Детальну інформацію про умови участі у конкурсі можна дізнатись на сайті програми «Всесвітні студії»: worldwidestudies.org.