Програма “Семестрового обміну” з Поморською Академією в Слупську

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки оголошує набір студентів на програму “Семестрового обміну” з Поморською Академією в Слупську на зимовий семестр 2018/2019 н. р. в рамках підписаної двосторонньої угоди між вишами.

До участі в конкурсі запрошуються студенти 2, 3 курсів.

Для участі студенту потрібно звернутись в деканат свого факультету до 25.05.2018р. Після відбору, кандидати будуть повідомлені про результати.

Зверніть увагу! Починаючи з лютого 2018 року вводяться зміни щодо правил оплати за проживання студентів-іноземців в Поморській Академії в Слупську за програмою “Семестровий обмін”. ! Оплата за одне місце в гурожитку буде становити 100 зл. на місяць.

У випадку додаткових питань, просимо звертатись за ел. адресою: yakobchuk.iryna@eenu.edu.ua або безпосередньо до відділу міжнародних зв’язків Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (просп. Волі 13, каб. 119).