Upcoming Opportunities №20

Invisible University for Ukraine: онлайн-курси для українських студентів

Це можливість для українських студентів пройти інтенсивні навчальні курси від Центральноєвропейсьго університету — міжнародного навчального закладу, який входить до п’ятірки найкращих університетів Угорщини.

Ви дізнаєтеся більше про роль України в глобальному контексті та зможете втілити спеціальний дослідницький проєкт про події в Україні. Проведіть соціальне опитування переміщених осіб, задокументуйте воєнні злочини або поспілкуйтеся з організаціями, які займаються післявоєнною реконструкцією — університет надасть 800 євро на дослідження. Найкращі студенти поїдуть до зимової школи у Будапешті.

Програма триватиме з вересня по грудень 2023 року. Зимова школа пройде у січні 2024 року.

Це програма для студентів бакалаврату, магістратури або аспірантури, які:

• добре знають англійську мову;
  • знаходяться в Україні або за кордоном;
  • навчалися в українських університетах у 2021-2022 навчальному році або планують розпочати навчання у 2023 році.

Дедлайн: 8 вересня 2023 року.

Більше інформації на сайті: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/555

Стажування IAESTE

IAESTE, міжнародна асоціація з обміну студентами для отримання технічного досвіду, пропонує професійні можливості у всьому світі для отримання досвіду та підвищення шансів молодих людей на працевлаштування.

Області стажування включають:

• комп’ютерні та інформаційні науки;
  • хімія, матеріалознавство та хімічна інженерія;
  • машинобудування;
  • цивільне будівництво, геологія та гірнича справа;
  • архітектура;
  • математика і статистика;
  • фізика;
  • бізнес, менеджмент і маркетинг.

Умови:

• стажування оплачується;
  • тривалість від 8 до 52 тижнів;
  • терміни та вимоги відрізняються залежно від стажування;
  • можуть знадобитися певні збори.

Знайти своє стажування та зареєструватись на платформі Exchange можна за посиланням: https://iaeste.org/internships

Стажування в ОБСЄ

Програма стажування в Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) дає стажерам можливість розвивати свої навички та здобувати досвід, таким чином підвищуючи їхні перспективи працевлаштування та забезпечуючи міжкультурний досвід навчання.

ОБСЄ пропонує обмежену кількість місць для стажерів залежно від поточних потреб і можливостей різних департаментів. Стажування зазвичай триває від двох до шести місяців.

Стажування в ОБСЄ не оплачується. Однак відібрані кандидати, які не є резидентами місця служби, можуть мати право на часткову компенсацію витрат на проживання.

Вимоги до кандидатів:

• Бути студентом останнього курсу вищої освіти (університету чи іншого акредитованого навчального закладу) на рівні магістра або аспіранта; або нещодавнім випускником (протягом двох років після закінчення навчання);
  • Вміти адаптуватися до міжнародного, мультикультурного робочого середовища;
  • Вік до 30 років;
  • Мати хороші робочі знання англійської мови, як усної, так і письмової, а також комп’ютерна грамотність;

Заявки слід подавати на підставі оголошення про конкретну вакансію в установі, де заявник бажає працювати, заповнивши онлайн-форму заявки, написавши короткий мотиваційний твір і надіславши його онлайн.

Знайти вакансії на стажування в ОБСЄ ви можете за посиланням: https://vacancies.osce.org/

Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття

Молоді Амбасадор(к)и Розмаїття  – це проєкт для молоді та молодіжних працівників з посилення соціальної згуртованості для створення інклюзивного, мирного суспільства, мінімізації ймовірності конфліктів, що виникають між різними групами та прискорення процесу інтеграції молодих людей з числа ВПО. Проєкт реалізує Громадська організація “СТАН” у партнерстві з альянсом за права, рівність та міжнародну солідарність Action Aid та за підтримки  Terre des homes (Німеччина), DEC (Disasters Emergency Committee), IM Swedish Development Partner, The Global Fund for Children.

Навчання протягом 3 днів дасть можливість отримати:

• фінансування на вашу ідею до 1000 євро;
  • поїхати на тематичне навчання в Карпати з однодумцями;
  • знайомства з класними, новими і активними людьми;
  • можливість взяти участь в одному з ознайомчих візитів в різних областях України.

Також на вас чекає навчальні модулі про права людини, толерантність, інклюзію, міжкультурний діалог, екологічний та молодіжний активізм; можливість розробити власні ініціативи та отримати фінансування для їх реалізації; нові знайомства, неповторна атмосфера.

Дедлайн: 5 вересня 2023 року.

Подати заявку на участь можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRHCpo2tMWZZxkx7-GPrlKQ76Hl87hG8v7U2F6qb8KvzZkEQ/viewform