Швейцарські федеральні стипендії на 2024-2025 рр.

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців з метою популяризація міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та Україною надає українським науковцям федеральні стипендії. Посольство Швейцарії в Києві координує аплікаційний процес в Україні: приймає пакет документів та перевіряє його на відповідність вимогам комісії.

Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає три типи стипендій українським науковцям для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук:

• Дослідницькі стипендії | Research scholarships
  • Стипендії для здобувачів наукового ступеня доктора наук | PhD scholarships
  • Стипендії для постдокторантів | Postdoctoral Scholarships

Для отримання аплікаційних документів слід у письмовій формі звернутися до Посольства Швейцарії (kyiv@eda.admin.ch). Повний пакет аплікаційних документів слід роздрукувати та у двох екземплярах подати (надіслати) до Посольства Швейцарії в Києві щонайпізніше до 10.12.2023.

Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2024-2025 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії: www.sbfi.admin.ch/scholarships_eng