DAAD: магістерські стипендії на навчання у Німеччині

Це стипендійна програма, завдяки якій ви можете поїхати на магістерську програму до Німеччини й не перейматися через гроші — щомісячна стипендія розміром 934 євро покриє витрати на проживання. Ви також отримаєте кошти на проїзд туди й назад, страхування та навчальні матеріали.

Студенти, що навчаються на магістратурі в Україні, можуть скористатися стипендією, щоб провести від одного до двох років у Німеччині.

Ви отримаєте:

• щомісячну стипендію розміром 934 євро;
  • одноразову виплату, яку ви можете витратити на підручники, абонемент до бібліотеки, білети на конференції тощо;
  • відшкодування витрат на дорогу до Німеччини й назад;
  • медичне страхування;
  • онлайн- чи офлайн-курс німецької мови, якщо вам потрібно її підтягнути;
  • відшкодування витрат на проходження TestDaF або DSH, якщо вам потрібно буде скласти екзамен після отримання стипендії.

Ви можете податися на цю стипендію, якщо:

• маєте диплом бакалавра;
  • навчалися або навчаєтеся на будь-якій спеціальності, крім мистецтва та архітектури;
  • вступите до німецького університету до початку дії стипендії;
  • знаєте іноземну мову, якою викладають в університеті, і маєте мовний сертифікат на підтвердження цього.

Дедлайн: 15 листопада 2023 року.

Більше інформації за посиланням: https://houseofeurope.org.ua/opportunity/559