Стипендії GFPS

Cтипендіальна програма у Республіці Польща пропонує:

• місячну стипендію у розмірі 2250 злотих;
  • можливість навчатися семестр в одному з університетів в Польщі за вибором та підтримку під час вступної кампанії;
  • постійну допомогу від активної місцевої групи GFPS;
  • безкоштовну участь у двох наукових та культурних семінарах (на початку та в кінці семестру).

Подавати заявки на конкурсний відбір можуть студенти, які:

• мають українське громадянство;
  • протягом періоду відбору та перебування в Польщі являються студентами, або ж докторантами одного з українських або польских університетів і чий вік не більше, ніж 26 (якщо студенти) та 30 (якщо докторанти) років;
  • мають сертифікат, який засвідчує рівень знань польської мови;
  • не байдужі до громадського суспільства та цікавляться європейською ідеєю;
  • вирізняються високими успіхами у навчанні.

Процес відбору

Відбір стипендіатів відбудеться восени (на літній семестр).

Процес відбору складається з двох етапів: формальної та змістовної оцінки заявок та співбесіди (приблизно в середині листопада, польською мовою) через  Skype з кандидатами, чиї заявки отримали високу оцінку в першому етапі відбору.

Дедлайн (час електронного відправлення заявки) подачі документів – до 10 жовтня 2023 року (року, передуючого семестровому перебуванню в Польщі).

Більше інформації за посиланням: Стипендії для українців у Польщі – GFPS-Polska