Відкрита подача на стажування студентів в Університет імені Адама Міцкевича у Познані на літній семестр 2023-2024 рр.

Тривалість стажування: 5 місяців (26.02.2024-07.07.2024)

Умови стажування:

• Оплата: стажування безкоштовне
  • Стипендія або фінансування: не надається
  • Мова навчання: англійська
  • Студенти можуть вільно вибирати курси з різних факультетів до 30 ECTS (однак більшість обраних курсів має стосуватися їх основної галузі навчання). Доступно понад 200 англомовних курсів в списку коротких програм навчання: https://amupie.amu.edu.pl/
  • Проживання: у гуртожитку (вартість кімнати в поточному навчальному році становить від 580 до 1140 злотих / місяць / особа) або студенти можуть знайти житло самостійно.

Вимоги:

• Кожен учасник повинен мати мовний сертифікат, що підтверджує знання англійської мови на рівень B2, або підтвердження від ВНУ ім. Лесі Українки.
  • Кожен учасник стажування повинен мати страховий поліс на випадок хвороби чи нещасного випадку на час навчання в Польщі або оформити страховку в Національному фонді здоров’я одразу після початку стажування.
  • Цільова група учасників: студенти першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр)

Дедлайн подачі службових записок до відділу міжнародних зв’язків: 16.11.2023 р.

(Просимо список кандидатів до службової записки подавати за формою, що додається).

Зверніть увагу, що подані кандидатури факультетами не означає, що вони кваліфіковані для стажування. Після отримання списку кандидатів він буде переданий деканам(ам) факультету(ів) в Університет імені Адама Міцкевича у Познані для подальшої процедури зарахування. Лише після успішного другого етапу відбору кожен кандидат отримає статус стажера, про що буде повідомлено окремим листом.

Фото: K. Fryś