Відкрита подача на 3-місячне стажування студентів в Університеті Яна Длугоша в Ченстохові на літній семестр 2023-2024 рр.

Університет Яна Длугоша в Ченстохові оголошує набір на стажування на літній семестр 2023-2024 рр. Деталі стажування:

Цільова група учасників:

• студенти першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр)
  • Тривалість стажування: 3 місяці (01.03.2024 – 31.05.2024)
  • Перелік програм, на які відкрито набір – перелік додається
  • Оплата: стажування безкоштовне
  • Стипендія або фінансування: не надається
  • Мова навчання: польська

Додаткова інформація для кандидатів:

• Кожен учасник стажування повинен мати достатні знання польської мови, бажано рівень B2, мінімальний рівень B1.
  • Кожен учасник стажування має можливість скористатися факультативним інтенсивним курсом польської мови під час стажування. Курс платний, вартість залежить від кінцевої кількості слухачів.
  • Кожен учасник стажування повинен мати страховий поліс на випадок хвороби чи нещасного випадку на час навчання в Польщі або оформити страховку в Національному фонді здоров’я одразу після початку стажування.
  • Кожен учасник стажування повинен мати медичну довідку.
  • Для студентів з обмеженими можливостями необхідно надати належну медичну документацію.
  • Студенти мають можливість проживати в Студентському домі «Skrzat» у двомісних кімнатах. Вартість кімнати (на сьогодні) в поточному навчальному році становить 490 злотих / місяць / особа.

Дедлайн подачі службових записок до відділу міжнародних зв’язків: 24.11.2023 р.
(Просимо список кандидатів до службової записки подавати за формою, що додається).

Зверніть увагу, що подані кандидатури факультетами не означає, що вони кваліфіковані для стажування. Після отримання списку кандидатів він буде переданий деканам(ам) факультету(ів) в Університеті Яна Длугоша для подальшої процедури зарахування. Лише після успішного другого етапу відбору кожен кандидат отримає статус стажера, про що буде повідомлено окремим листом.

Фото: Grzegorz Skowronek / Agencja Wyborcza.pl