Відкритий конкурс на навчання у хорватських ЗВО за програмою CEEPUS

Міністерство освіти і науки Республіки Хорватія поширює програму CEEPUS для українських науковців на хорватському національному рівні та приймає заявки до хорватських ЗВО, Агентство з мобільності та програм ЄС відкрило конкурс для здійснення мобільності українських науковців до хорватських вищих навчальних закладів у поточному навчальному році.

Хто може взяти участь?

Студенти всіх рівнів навчання та викладачі з українським громадянством, які наразі навчаються/викладають у вищих навчальних закладах України.

Тривалість періоду мобільності:

• Студенти: від 21 дня до 10 місяців або найпізніше до кінця поточного навчального року. Зверніть увагу, що навчальний рік у Хорватії триває до кінця вересня 2024 року.
  • Викладачі: від 5 днів до 3 місяців максимум.

Умови гранту CEEPUS у хорватському закладі:

Гранти CEEPUS у хорватських закладах включають фінансову допомогу та проживання в студентському гуртожитку, яке є безкоштовним для стипендіатів. Якщо місць в студентському гуртожитку на момент мобільності немає, стипендіати мають право на отримання додаткових коштів для оплати проживання в гуртожитку. Стипендії для студентів усіх рівнів навчання включають в себе студентський квиток для пільгового харчування. Розміри стипендій та інші умови опубліковані на сайті www.ceepus.info у розділі «Contact».

Процес подачі заявки:

Будь ласка, подайте онлайн-заявку на сайті www.ceepus.info

Як новий користувач, ви повинні спочатку зареєструватися, а потім створити нову заявку на мобільність. Подальші інструкції щодо реєстрації та подання заявки доступні за посиланням: https://ampeu.hr/files/HOW-TO-REGISTER_Croatia.pdf

Документи, що потрібні для подачі заявки для студентів:

• Лист про прийняття студентів, підписаний хорватським ЗВО;
  • Довідка про навчання в ЗВО України;
  • Копія документа, що посвідчує особу або копія паспорта.

Документи, що потрібні для подачі заявки для викладачів:

• Лист про прийняття викладача, підписаний хорватським ЗВО
  • Підтвердження того, що ви є викладачем (науково-педагогічним працівником) у ЗВО України. Зверніть увагу, що приймаючому закладу в Хорватії також знадобиться підтвердження того, що ви є викладачем у ЗВО в Україні, для того, щоб перевірити формальну відповідність вимогам та надіслати лист про прийняття;
  • Копія документа, що посвідчує особу або копія паспорта.

Список навчальних програм, доступних в хорватських навчальних закладах, знаходиться за посиланням: https://www.studyincroatia.hr/

Дедлайн подачі заявок: 05 грудня 2023