Конкурсний набір за програмою Erasmus+ у Хемніцькому технічному університеті (Німеччина)

Оголошується набір для здійснення академічної мобільності у зимовому семестрі на 2024/2025 н.р. за програмою Erasmus+ у Хемніцькому технічному університеті (Німеччина). У відборі можуть брати участь здобувачі освіти, що навчаються на освітньому рівні бакалавра (2-4 рік навчання) чи магістра. Рівень володіння англійською мовою повинен бути не нижче B1 для магістрів, рівень володіння німецькою або англійською мовою повинен бути не нижче B1 для бакалаврів.

Період навчання становить – 5 місяців (Study mobility).

Умови відбору.

Оскільки кількість місць обмежена, відбір відбуватиметься у 2 етапи:

1. На факультеті (службове подання зі списком номінантів та наступною інформацією: прізвище та ім’я кандидата відповідно до закордонного паспорта, дата народження у форматі день – місяць – рік, спеціальність, рівень володіння англійською мовою, копія результатів екзаменаційної сесії за попередній семестр, номер телефону, електронна адреса)

Щоб прийняти участь у конкурсному відборі студентам необхідно подати свої кандидатури до деканату свого факультету.

Службове подання за підписом декана факультету надсилається до відділу міжнародних зв’язків (ел. пошта та оригінал).

Дедлайн для подачі службового подання: 01.04.2024 р.;

2. У відділі міжнародних зв’язків (співбесіда з кандидатом).

За результатами співбесіди буде сформовано остаточний список кандидатів.

Список факультетів, студенти яких можуть брати участь у відборі:

Факультет інформаційних технологій і математики (Математика).

Photo by: TU Chemnitz/Jacob Müller