Переможці конкурсного відбору за програмою Erasmus+

Вітаємо переможців конкурсного відбору за програмою Erasmus+ у Гданському університеті (Республіка Польща) на другий семестр 2023/2024 н.р.

За результатами конкурсного відбору серед 14 поданих кандидатур переможцями стали:

• Софія Васюхник (Факультет інформаційних технологій і математики; Спеціальність – Середня освіта. Інформатика; 4 курс).
  • Аліна Музичук (Факультет філології та журналістики; Спеціальність – Філологія. ОП Мова та література (Польська. Переклад); 5 курс).
  • Юлія Сорока (Факультет іноземної філології; Спеціальність – Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська); 4 курс).

Бажаємо продуктивного навчання, нових вражень та гідного представлення Волинського національного університету імені Лесі Українки на міжнародній арені!