Стажування в рамках Нагороди імені Івана Виговського

Нагорода імені Івана Виговського – це 12-місячне науково-дидактичне стажування в шести польських університетах для кандидата чи доктора в галузі гуманітарних наук. У рамках нагороди організатори пропонують також 4-місячні дослідницькі стажування у двох польських університетах для кандидатів і докторів у галузі соціальних, точних, економічних, технічних, аграрних наук і бібліотекознавства.

Заявки, які повинні містити опис заслуг та досягнень кандидата, подають навчальні заклади, інститути, організації, установи, товариства тощо або приватні особи. Заявку на нагороду можуть подавати й самі кандидати (за умови підтримки навчальними закладами, інститутами, установами або публічними особами).

Умови стажування:

• стипендія 3500 злотих на місяць (якщо лауреат або стажер має науковий ступінь доктора наук або професора) або 2500 злотих на місяць (якщо лауреат або стажер має науковий титул магістра або кандидата наук),
  • належні умови проживання на період перебування в навчальному закладі;
  • призначення в кожному з університетів наукового керівника, що займається подібною тематикою;
  • надання книг університетських видавництв зі сфери зацікавлень лауреата;
  • можливі заняття з польської мови.

Обов’язки лауреата/стажера:

• два місяці перебування в кожному з університетів,
  • лауреат зобов’язаний виступити з однією публічною лекцією та провести близько шести лекцій у навчальному закладі, який його прийматиме (згідно з рішенням навчального закладу),
  • звіт про стажування,
  • якщо результатом перебування лауреата/стажера в Польщі стануть публікації, він буде зобов’язаний розмістити в них інформацію про нагороду.

Дедлайн: набір кандидатів на нагороду розпочинається 15 грудня; кандидати можуть зголошуватися до 15 лютого 2024 року (реалізація програми розпочинається в жовтні 2024 року).

Більше на сайті: Nabór do Nagrody im. Iwana Wyhowskiego – Studium Europy Wschodniej UW