Відкрита подача семестрального обміну студентів до Поморського університету в Слупську на літній семестр 2023-2024 рр.

Поморський університет в Слупську оголошує набір на стажування на літній семестр 2023-2024 рр. Деталі стажування:

• Цільова група учасників: студенти першого ступеня (бакалавр) та другого ступеня (магістр)
  • Тривалість стажування: один семестр (орієнтовно 20.02.2024 – 30.06.2024)
  • Оплата: стажування безкоштовне
  • Стипендія або фінансування: не надається

У конкурсному відборі можуть брати участь студенти наступних факультетів:

• Факультет філології та журналістики
  • Факультет історії, політології та національної безпеки
  • Географічний факультет
  • Факультет біології та лісового господарства
  • Факультет економіки та управління
  • Факультет іноземної філології (англійська філологія, німецька філологія)
  • Факультет інформаційних технологій і математики
  • Факультет культури і мистецтв
  • Факультет міжнародних відносин
  • Факультет педагогічної освіти та соціальної роботи
  • Юридичний факультет

Додаткова інформація для кандидатів:

• Кожен учасник стажування повинен мати достатні знання польської мови (англійської мови для англійської філології), бажаний рівень – B2, мінімальний рівень – B1.
  • Кожен учасник стажування повинен мати страховий поліс на випадок хвороби чи нещасного випадку на час навчання в Польщі або оформити страховку в Національному фонді здоров’я одразу після початку стажування.
  • Для студентів з обмеженими можливостями необхідно надати належну медичну документацію.
  • Студенти мають можливість проживати в гуртожитку. Вартість кімнати (на сьогодні) в поточному навчальному році становить 150 злотих / місяць / особа.

Зверніть увагу, що подача кандидатур факультетами не означає, що вони кваліфіковані для стажування. Після отримання списку кандидатів він буде переданий деканам(ам) факультету(ів) в Поморському університеті Слупська для подальшої процедури зарахування. Лише після успішного другого етапу відбору кожен кандидат отримає статус стажера, про що буде повідомлено окремим листом.

Щоб прийняти участь у конкурсному відборі студентам необхідно подати свої кандидатури до деканатів свого факультету.

Дедлайн подачі деканатами факультетів службових записок до відділу міжнародних зв’язків: 30.11.2023 р. (Просимо список кандидатів до службової записки подавати за формою, що додається).

Фото: Radio Gdansk